Pozvánka na setkání: Hraví rodiče a hravé děti

Srdečně zvu Vás a Vaše děti na setkání Hraví rodiče a hravé děti. Spokojení rodiče = spokojené děti. Jak se obnovuje důvěra mezi rodiči a dětmi, ze které přirozeně plyne svoboda.

Sejdeme se v termínu 3.–9. 7. 2022.

O čem bude naše setkání?

Život je plný výzev, prožitků a zkušeností, které by nás měly vždy dovézt zpět k sobě, k důvěře v sebe samé i v tento svět. K radosti a úsměvu. Co proto můžete udělat?

„Pokud v sobě rodič nese uvolněné vibrace, může se uvolnit i dítě.”

Řekneme si něco o základních potřebách a také si dovolíme je prožít. O tom, co můžete tvořit a vytvářet mezi vámi a dětmi, aby mohla proudit energie. O poselství rodičů. O podmíněné a nepodmíněné lásce. O lásce a důvěře v sebe a naše děti. Zjistíme, jak hravým způsobem ladit, čistit a učit se. Jak hledat a nacházet mír.

Každopádně k létu patří pohyb, tanec, radost, tvoření, koupání a večerní ohně, ale také procesy, rituály a povídání. To vše nás čeká.

Pokud vás pozvánka zaujala, přihlaste se e-mailem nebo smskou a zaplacením zálohy, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Následují všechny podstatné informace.

Důležité informace

Pro koho je setkání vhodné?

Pro mámy, táty a děti jakéhokoli věku. Pro doprovod dětí. Ale i pro jednotlivce, kteří třeba děti plánují nebo se jinak s tímto tématem potkávají nebo potkat chtějí.

Termín

Sejdeme se v neděli 3. července ve 13 hodin a rozloučíme se v sobotu 9. července, odjezd  do 9 hodin.

Místo setkání

Chalupa U Vodnářů v Lučkovicích, jižní Čechy (krásné prostředí, samota u lesa).

Cena

V ceně je tvoření programu, péče o děti (v době, kdy se budete věnovat sami sobě ), 6 nocí ubytování v pokojích, kvalitní vegetariánské jídlo, ovoce a pití (čistá voda, možno i s ovocem a bylinkami), čaje. Bazén se slanou vodou, hřiště, ohniště, lesy.

Také nabízíme možnost spaní venku pod širákem, nebo ve stanu.

  • 1 dospělý + 1 dítě –  17 500 Kč
  • 2 dospělý + 1 dítě – 27 700 Kč
  • 1 dospělý + 2 děti – 25 800 Kč
  • 1 dospělý + 3 děti – 18.000 Kč
  • 2 dospělý + 2 děti 35 000 Kč
  • 1 dospělý + 1 dítě + kojenec 22 000 Kč
  • jednotlivec – 11 500 Kč

Druhý z rodičů může přijet mezi nás i na kratší dobu.

Zálohu 10 tisíc Kč nebo celou částku zašlete na účet č. 2001441587/2010  do 31. 3. 2022. Zálohu můžete přinést i osobně. Pokud potřebujete částku rozdělit na více částí, napište mi. Děkuji.

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, teplejší oblečení na ven i k ohni, plavky, šátky na oči, lahvičku na pití, spacák, karimatku. Kdo chce spát ve stanu, vezměte si stan. Každý máme jiné potřeby, a přesto se spolu můžeme naučit žít. Dát prostor sobě i druhým,  partnerovi i dítěti.

Kontakt

Setkáním vás bude provázet Jitka, o děti bude pečovat Přemek a Jirka. A vařit nám bude Zdenda. Tímto, jsem představila skupinu lidiček, kteří se na Vás všechny budou těšit.

jitkadominik@gmail.com,  tel. 776 776 416 , jakékoliv dotazy směřujte sem.

Přihlaste se prosím včas, místa se zaplňují. Přihlášeným pošlu obratem infomail.

Těším se na setkání s Vámi

Jitka 🌸

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *