Pozvánka na setkání Hraví rodiče a hravé děti

Srdečně zvu vás a vaše děti na setkání Hraví rodiče a hravé děti. Spokojení rodiče a spokojené děti. Jak se důvěra obnovuje mezi rodiči a dětmi, ze které přirozeně plyne svoboda.

Sejdeme se v termínu 4. 7. – 10. 7. 2021.

O čem bude naše setkání?

Život je plný výzev, prožitků a zkušeností, které by nás měly vždy dovézt zpět k sobě, k důvěře v sebe samé i v tento svět. K radosti a úsměvu. Co proto můžete udělat?

„Pokud v sobě rodič nese uvolněné vibrace, může se uvolnit i dítě.”

Řekneme si něco o základních potřebách a také si dovolíme je prožít.

O tom, co můžete tvořit a vytvářet mezi vámi a dětmi, aby mohla proudit energie. O poselství rodičů. O podmíněné a nepodmíněné lásce. O lásce a důvěře v sebe a naše děti. Zjistíme, jak hravým způsobem ladit, čistit a učit se. Jak hledat a nacházet mír.

Každopádně k létu patří pohyb, tanec, radost, tvoření, koupání a večerní ohně, ale také procesy, rituály a povídání. To vše nás čeká.

Pokud vás moje pozvánka zaujala, přihlaste se e-mailem nebo smskou a zaplacením zálohy, ať víme, že s vámi můžeme počítat.

Důležité informace

Pro koho je setkání vhodné? Pro mámy, táty a děti jakéhokoliv věku. Ale i pro jednotlivce, kteří třeba děti plánují nebo se s tématem mít/ nemít potkali.

  • Termín: Sejdeme se  v neděli  4. 7. ve 13 hodin a rozloučíme se 10. 7. kolem oběda
  • Místo setkání :  chalupa U Vodnářů v Lučkovicích, Jižní Čechy ( krásné prostředí, samota u lesa ),
  • Cena : v ceně je tvoření programu, péče o děti ( v době , kdy se budete věnovat sami sobě ), 6 nocí- ubytování v pokojích, kvalitní veget.jídlo, ovoce a pití (čistá voda, ovoce, bylinky), čaje. Bazén se slanou vodou, hřiště, ohniště, lesy.

Také nabízíme možnost spaní venku pod širákem, nebo ve stanu.

  • 1 rodič + 1 dítě – 14.600 Kč
  • 1 rodič + 2 děti – 18.200 Kč
  • 1 rodič +3 děti – 20.700 Kč
  • 2 rodiče  +  1 dítě – 21.200 Kč
  • jednotlivec – 9.600 Kč

 Pokud je dítě malé a může s vámi spát na posteli, cena se sníží o 1.500,-. Druhý z rodičů může přijet mezi nás i na kratší dobu.

Zálohu 5.500 Kč nebo celou částku zašlete na účet č. 2001441587/2010  do 1. 6. 2021.  Do zprávy pro příjemce napište – Lu děti a začáteční písmeno rodiče a dítěte/ tí. Nebo přineste osobně, děkuji.

Co si vzít s sebou : pohodlné oblečení, teplejší obl. na ven i k ohni, plavky, šátky na oči, lahvičku na pití, spacák, karimatku. Kdo chce spát ve stanu, vezměte si stan.

Každý máme jiné potřeby, a přesto se spolu můžeme naučit žít. Dát prostor sobě i druhým 🙂 partnerovi i dítěti.

Kontakt  :  jitkadominik@gmail.com,     tel. 776 776 416 , jakékoliv dotazy směřujte sem

Setkáním vás budu provázet já, vařit nám bude Zdenda a o děti bude pečovat Přemek a Jirka. Tímto , jsem představila skupinu lidiček, kteří se na vás všechny budou těšit.

Přihlaste se včas, místa se zaplňují. Přihlášeným pošlu infomail .

Těším se na setkání s vámi

Jitka Ea  🌻

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *