Pozvánka na transformační setkání – Kým jsem a kam směřuji

Moji milí, srdečně Vás zvu na další pobyt v Lučkovicích. Kým jsem a kam směřuji je setkání, které vede k hluboké transformační proměně.

Sejdeme se v termínu 5.–10. 7. 2020.

Začneme ve 13 hodin, končit budeme obědem. Opět na krásném místě v jižních Čechách v Lučkovicích v chalupě U Vodnářů.

Pojďme společně pustit minulost, užít si přítomný okamžik, aby se nám v příštích okamžicích lépe žilo, mohli jsme žít naplno a nebrat život tak vážně. Letní období je nejvhodnější k takovým změnám.

O čem bude toto setkání?

O poznání – vlastních potřeb, sebedůvěře a sebehodnotě. Intuici a kreativitě. Jak podporovat sebe i druhé. O přechodových rituálech.  Probuzení vlastní síly a moudrosti. Síly, která ví nejlépe, co je pro nás správné. O tvoření mapy vlastního života.

O prohloubení zdravé důvěry, abyste si mohli vážit sami sebe, dělat inteligentní rozhodnutí a opravdu být sami sebou. Navrátit se ke své radosti ze života a svému zdraví – vstoupíte do zcela jiného duševního pole, které je přívětivé, laskavé a šťastně nakloněno každému z nás.

O pročištění vlastního energetického systému, těla i mysli pomocí přírody, meditací, rituálů, dechu, konstelacemi a léčebných procesů. Správným jídlem se projíme k lehkosti.

Taky budeme zpívat, tančit, hrát si, radovat se, plavat a procházet se přírodou.

Důležité informace

Termín

5.–10. 7. 2020 – začneme ve 13.00, končit budeme obědem.

Místo

Opět na krásném místě v jižních Čechách – Lučkovice, chalupa U Vodnářů.

Cena

8.900 Kč – zahrnuje 5 nocí, domácí vegetariánské jídlo, pití různého druhu vč. šamanských očistných čajů + tvoření programu.

Zálohu 5.500 Kč, nebo rovnou celou částku posílejte na účet č. 2001441587/2010  do 5. 5. 2020. Nebo přineste osobně, děkuji .🌷Doplatek posílejte prosím do 31. 5. 2020

Jakékoli dotazy směřujte na jitkadominik@gmail.com nebo tel. 776 776 416.

Web plynutizivota.cz nebo Facebook.

Přihlášeným pošlu včas infomail, co s sebou atd.

Těším se na vás a naše společné letní prožívání.

Jitka 🍓🍒

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *