Pozvánka na transformační setkání – Kým jsem a kam směřuji

Moji milí, srdečně Vás zvu na další pobyt v Lučkovicích. Kým jsem a kam směřuji je setkání, které Vás dovede k hluboké transformační proměně.

Pojďme společně pustit minulost, užít si přítomný okamžik, aby se nám v příštích okamžicích lépe žilo, mohli jsme žít naplno a nebrat život tak vážně. Letní období je nejvhodnější k takovým změnám.

Sejdeme se v termínu 21. – 26. 7. 2019. začneme v 17 hodin, končit budeme obědem. Opět na krásném místě v JČ Lučkovice v chalupě U Vodnářů.

O čem bude toto setkání?

O poznání – vlastních potřeb, sebedůvěře a sebehodnotě. Intuici a kreativitě. Jak podporovat sebe i druhé. O přechodových rituálech.  Probuzení vlastní síly a moudrosti. Síly, která ví nejlépe, co je pro nás správné.

O prohloubení zdravé důvěry, abyste si mohli vážit sami sebe, dělat inteligentní rozhodnutí a opravdu být sami sebou. Navrátit se ke své radosti ze života a svému zdraví – vstoupíte do zcela jiného duševního pole, které je přívětivé, laskavé a šťastně nakloněno každému z nás.

O pročištění vlastního energetického systému, těla i mysli pomocí přírody, meditací, rituálů, dechu, konstelacemi a léčebných procesů. Správným jídlem se projíme k lehkosti.

Taky budeme zpívat, tančit, hrát si, radovat se, plavat a procházet se přírodou.

Důležité informace

Termín: 21. – 26. 7. 2019 – začneme v 17.00, končit budeme obědem.

Místo: Opět na krásném místě v jižních Čechách – Lučkovice, chalupa U Vodnářů.

Cena – 7.400,- Kč. ( 5 nocí, domácí veget.jídlo tvořeno dvěma muži ( Přema a Filip ), pití různého druhu vč. šamanských očistných čajů + tvoření programu.

Zálohu 3.800,-  nebo celou částku posílejte na účet č. 2001441587/2010  do 5..6. 2019. Nebo přineste osobně, děkuji .🌷Doplatek posílejte prosím do 30.6. 2019

Jakékoli dotazy směrujte na jitkadominik@gmail.com nebo tel. 776 776 416.

Přihlášeným pošlu včas infomail, co s sebou atd.

Přihlašte se včas, ještě zbývá pár volných míst.

Těším se na vás a naše společné letní prožívání.
Jitka 🍓🍒

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *