Pozvánka na společné plynutí – výcvik ad Fontés

Přátelé, zdravím vás,

mám pro Vás pár slov k výcviku ad Fontés.🌿

Na společné plynutí se těším v pátek 22. 3. v 9 hodin.


(Čtěte prosím celý text a pozorně.)

V průběhu plynutí života jste se dostali až sem, do bodu vědění. Poznání, vědění, zkoumání, objevování a rozvíjení se je přirozená a zdravá potřeba člověka. Tak jako k vám přišel impuls učit se, i ke mě přišel impuls předávání mého poznání a objevování.

Stále se učíme. Učíme se na všech třech úrovních – duše, ducha i těla. A tímto způsobem se budete učit a poznávat ve výcviku ad Fontés (k pramenům), který jsem připravila a stále na něm pracuji. Krok po kroku, až se napojíte na svůj zdroj poznání. Ucítíte sami sebe, svůj talent a svůj dar, kterým můžete obohatit život tady a teď.

Protože vše tvořím v neustálém plynutí (tak jsem i já tvořena), nemůžu teď více napsat o délce ad Fontés. Ale přiblížím, že cca 16 – 24 měsíců se budeme potkávat jednou za 2 – 3 měsíce. Vždy vám včas řeknu datum dalšího běhu výcviku. Každý výcvik bude v délce od 3 do 6 dnů. I cena bude vždy různá. Podle místa a délky.

Důležité informace

  • Za první běh výcviku vás požádám o zaslání  částku 5.500 Kč.
  • Částku zašlete na účet č. 2001441587/2010 do 10. 3. 2019.
  • Cena je za první výcvik.
  • Přihlaste se e-mailem na jitkadominik@gmail.com.
  • Místo konání je v Belgické 23, Praha 2, Centrum Ellements.

Doporučuji přijít už v 8.30 .

Co si odnesete ? Více poznání sebe sama a první část metody pracující s dechem a vzniku života. Dozvíte se dechu, o původu dechu, o druzích dechu. Jak se naladit, a kdy používat pro sebe i ostatní. Ano, jak být nápomocný svým blízkým a lidem, který vás požádají o podporu. Jak být podporou a nevyčerpávat své síly a svůj zdroj. Komu pomoci svojí přítomností a komu pomoci tím, že neuděláte nic. A ucitite, že tak je to v pořádku.
Dozvíte se tajemství moje a mých předchůdců, jak žít život v radosti a souladu. I když přijdou nelehké fáze života.
Odnesete si první část krásné, léčivé metody, kterou budete moct zkoušet mezi sebou.

Další běh výcviku bude konec dubna nebo v průběhu května. Upřesním, co nejdříve. Tam bude platba dvojnásobná (i vč. posledního běhu; vysvětlím osobně).
Doporučuji nevynechat žádný běh. Běhy budou navazující a nebudou se moci vracet nebo opakovat.

Vše, co vám budu předávat bude inspirací pro vás a váš potenciál. Každý z vás je jedinečný ve svém umění a dovednostech. Nehlásám univerzální pravdu.

Připravuji větší projekt (více se dozvíte na prvním běhu výcviku), ke kterému vás pozvu a budete li mít chuť a odvahu (na které budeme společně pracovat), můžete se přidat. Spolutvořit a spolupracovat. Plynout společně.

Na společné plynutí se těším v pátek 22. 3. v 9h

  • 22. 3. 9 – 18 h
  • 23. 3. 9 – 18 h
  • 24. 3. 9 – 18 hS sebou si vezměte pohodlné oblečení, šátek, lahvičku na pití a tužky na psaní. Svačinu podle své chuti a potřeby.
    K dispozici bude filtrovaná voda, čaje a kavička (také filtrovaná).Kdyby vám některá informace chyběla, pište na můj e-mail nebo volejte na tel. 776 776 416.Ji 🌈☀🌈

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *