Pozvánka na setkání: Hraví rodiče a hravé děti

Srdečně zvu Vás a Vaše děti na setkání Hraví rodiče a hravé děti. Spokojení rodiče = spokojené děti. Jak se obnovuje  důvěra mezi rodiči a dětmi, ze které přirozeně plyne svoboda.

Sejdeme se v termínu 28. 7. – 2. 8. 2019.

O čem bude naše setkání?

Život je plný výzev, prožitků a zkušeností, které by nás měly vždy dovézt zpět k sobě, k důvěře v sebe samé i v tento svět. K radosti a úsměvu. Co proto můžete udělat?

„Pokud v sobě rodič nese uvolněné vibrace, může se uvolnit i dítě.”

Řekneme si něco o základních potřebách a také si dovolíme je prožít. O tom, co můžete tvořit a vytvářet mezi vámi a dětmi, aby mohla proudit energie. O poselství rodičů. O podmíněné a nepodmíněné lásce. O lásce a důvěře v sebe a naše děti. Zjistíme, jak hravým způsobem ladit, čistit a učit se. Jak hledat a nacházet mír.

Každopádně k létu patří pohyb, tanec, radost, tvoření, koupání a večerní ohně, ale také procesy, rituály a povídání. To vše nás čeká.

Pokud vás moje pozvánka zaujala, přihlaste se e-mailem nebo smskou a zaplacením zálohy, ať víme, že s vámi můžeme počítat. Následují všechny podstatné informace.

Důležité informace

Pro koho je setkání vhodné – pro mámy, táty a děti jakéhokoli věku. Ale i pro jednotlivce, kteří třeba děti plánují.

Termín –  sejdeme se v neděli 28. července ve 13 h a rozloučíme se 2. srpna kolem oběda.

Místo setkání –  chalupa U Vodnářů v Lučkovicích, jižní Čechy (krásné prostředí, samota u lesa).

Cena  – v ceně je tvoření programu, péče o děti (v době, kdy se budete věnovat sami sobě ), 5 nocí ubytování v pokojích, kvalitní vegetariánské jídlo, ovoce a pití (čistá voda, možno i s ovocem a bylinkami), čaje. Bazén se slanou vodou, hřiště, ohniště, lesy.

Také nabízíme možnost spaní venku pod širákem, ve stanu.

  • 1 rodič + 1 dítě –  11 300 Kč               
  • 2 rodiče +  dítě – 15 600 Kč
  • 1 rodič + 2 děti – 13 900 Kč
  • 1 rodič + 3 děti – 16 000 Kč
  • jednotlivec – 7 300 Kč

Pokud je dítě malé a může s vámi spát na posteli, cena se sníží o 1 500 Kč, cena se mění i v případě, že budete spát ve stanu. Druhý z rodičů může přijet mezi nás i na kratší dobu.

Zálohu 5 500 Kč nebo celou částku zašlete na účet č. 2001441587/2010  do 20. 4.  2019. Zálohu můžete přinést i osobně. Děkuji.

Co si vzít s sebou – pohodlné oblečení, teplejší oblečení na ven i k ohni, plavky, šátky na oči, lahvičku na pití, spacák, karimatku. Kdo chce spát ve stanu, vezměte si stan. Každý máme jiné potřeby, a přesto se spolu můžeme naučit žít. Dát prostor sobě i druhým,  partnerovi i dítěti.

Kontakt – jitkadominik@gmail.com,  tel. 776 776 416 , jakékoliv dotazy směřujte sem.

Setkáním vás bude provázet Jitka, vařit nám bude Přemek s Filipem a o děti bude pečovat Anička a Jirka. Tímto, jsem představila skupinu lidiček, kteří se na vás všechny budou těšit.

Přihlaste se prosím včas, místa se zaplňují. Přihlášeným pošlu obratem infomail.

Průběžně sledujte náš web plynutizivota.cz, budu sem přidávat další info.

Těším se na setkání s vámi   

Jitka 🌺

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *