Kým jsem a kam směřuji

Přátelé zvu vás k hluboké transformační proměně. Setkání – probuzeni vlastní síly a moudrosti. Síly, která ví nejlépe, co je pro nás správné.

Sebedůvěra a sebehodnota. Intuice a kreativita. Mapa života. Jak podpořit sebe a druhé. Přechodové rituály. Prohloubíme zdravou důvěru, abychom si mohli vážit sami sebe, dělat inteligentní rozhodnutí a opravdu být sami sebou. Zpět ke své radosti ze života a svému zdraví – vstoupíme do zcela jiného duševního pole, které je přívětivě, laskavě a šťastně nakloněno každému z nás.

Pročištěním našeho energetického systému, těla i mysli pomocí přírody, meditací, rituálů, dechu, konstelací a léčebných procesů. Správným jídlem k lehkosti. Letní období je nejvhodnější. Ohně, bubny, koupání v rybníku nebo bazénu se slanou vodou, procházky. Pojďme pustit minulost, užít si přítomný okamžik, aby se nám v budoucnu žilo lépe a mohli jsme prožívat radost a nebrat život, tak vážně.

Datum a místo konání 22.7 začneme v 17h a 27.7. skončíme ve 14h.

Opět na krásném místě Jižních Čech Lučkovice- chalupa U VODNÁŘŮ.

Cena setkání 7.300,- Kč. tvoření programu, 5 nocí, kvalitní vegetarián. jídlo tvořeno dvěma muži, pití různého druhu vč. šamanských očistných čajů a nápojů.

Zálohu nebo celou částku posílejte na účet č 2001441587/2010 do 30.6. nebo přineste osobně, děkuji.

Jakékoliv dotazy směřujte na email jitkadominik@gmail.com nebo tel 776 776 416. Prihlašte se včas.

Těším se vás a na naše letní prožívání Jitka

Přihlášeným pošlu info email, co s sebou atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *