Transformační prožitkové setkání: Přijímání smrti a umírání – hledání své cesty

Smrt a umírání neoddělitelně patří k životu. Týká se každého z nás. Potkáte-li se vědomě s tématem smrti a umíráním a pochopíte-li, proč tu je, můžete začít více naplno prožívat svůj život, radost a tvořivost. Můžete začít hledat, co je nesmrtelné.

Snažíte se smrt zakrýt, odmítáte o ní mluvit, zavíráte před ní oči, děláte že není, že je daleko? Když smrti porozumíte, začnete o ní mluvit, uleví se vám, začne se vám lépe dýchat, začnete žít život více naplno a více radostněji. Uvidíte věci, kterých jste si dosud nevšimli.

Přijímání smrti a umírání je práce nejen se strachem a smutkem, ale i s odvahou a láskou. Pokud se dotknete, vstoupíte do své hloubky ( hloubky vlastního bytí ), do které nám ukazuje cestu strach a bolest, můžete nalézt odvahu.

Pokud jste při čtení těchto řádek ucítili chvění ve svém nitru, anebo víte, že právě toto téma řešíte nebo řešit chcete, přijďte v těchto dnech:

  • 11. 1. 2019 – 18.00 – 21.00
  • so 12. 1.  2019 – 9.30 – 17.30
  • ne 13. 1. 2019 – 9.30 – 13.30

Cena je 2.600,- Kč

Zálohu 1.500,- Kč nebo celou částku prosím pošlete do 8. 1. 2019 na ú.č. 2001441587/2010 nebo přineste osobně.  Doplatek na místě. Děkuji.

Přihlašovat se můžete opět na můj mail jitkadominik@gmail.com nebo smskou na tel. č. 776 776 416. Sem můžete směřovat i jakékoliv dotazy.

Možnost přespání v Centru ve vlastním spacáku 75,- Kč ( sprcha , varná konvice k dispozici ).

Adresa : Belgická 23, Praha – 2, Centrum Ellements

Vezměte si pohodlné oblečení, lahev na pití a šátek přes oči.  Voda, čaje a káva budou k dispozici.

Probírat budeme následující témata smrti a umírání: moje smrt, mých blízkých ( kteří už zemřeli), zlobím se, že si umřel, smrtelně nemocní, stáří, nenarozené děti (duše), nepřipouštím myšlenku smrti, různé strachy a fobie ( ze tmy, samoty atd.), nemůžu dýchat, mluvit nebo nemluvit s dětmi o smrti a umírání a vše, co se smrti týká a zdánlivě netýká, aj. Neuvědomělá touha po životě a neuvědomělá touha po smrti.

Těším se na společné prožívání pastedGraphic.png

Plujte s námi na sociálních síťích

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *