Rodinné konstelace – zpět ke své síle

Rodinné konstelace – pohyby duše se zabývají našimi kořeny, přístupem k nim a k životu, jako takovému. RK nám poskytují pohled do rodinného systému, ze kterého vycházíme (do kterého jsme se narodili). Ukáže nám vzorce a programy, které nás formovaly. Náš, naše blízké i blízké vzdálené. Tímto procesem se můžeme dostat z nevědomí do vědomí. Přestat opakovat osudy našich předků a začít žít vlastní život – svobodný život. Dostat se k vlastní síle a lásce. Půjdeme cestou světla – přijetí a smíření (uvolnění). Vše, co tímto přístupem děláme je v rovnováze mezi dáváním a bráním ve vztazích. Správný přístup k bolesti, smutku a odloučení. A následné prožívání radosti, tvoření a opravdové znovunapojení s esencí.

RK proběhnou v termínu a čase :v pátek 5.10. 17 – 21h a v sobotu 6.10. 9-19h místo konání Frýdek – Místek (přesnou adresu ještě upřesníme).
Cena za oba dva dny je 1900,- Kč ( bude připravena voda, čaj a káva). S sebou si přineste pohodlné oblečení, lahvičku na pití a šátek na oči. Svačinu.

Přihlášku nebo dotazy posílejte na můj email jitkadominik@gmail.com nebo smskou na tel. č. 776 776 416.

Nevratnou zálohu 900,- Kč nebo celou částku prosím posílejte na účet č 2001441587 /2010. Do zprávy pro příjemce napište své jméno RK.

Těším se na viděnou na Moravě 🌸

Jitka

Plujte s námi na sociálních síťích

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *